Хабарландыру

23.07.18

2017-2018 оқу жылына Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті  бойынша көктемгі сессия нәтижесінде күндізгі бөлім босаған білім грантына  үміткерлердің тізімі                     

       №

Босаған білім грант иегерінің аты жөні

Босаған білім грант иегерінің мамандығы, курсы
 

Ескерту

Білім грантына үміткер студенттің аты-жөні

Білім грантына үміткердің мамандығы,

Курсы

Үміткердің оқу үлгерімінің орташа GPA балы

Үміткердің

Әлеуметтік жағдайы

 

1

Габдильбаров Ильнар Романович

5В012900-География-тарих, 2курс

Өз еркімен оқудан шыққын

Болатова Айгерим Бегалиқызы

5В012900-География-тарих, 2курс

3,73

Көп балалы отбасынан

2

Сайдықахан Мөлдір

5В011900-Шет тілі : екі шет тілі

2курс

 

Өз еркімен оқудан шыққын

Кидирбаева Балзия Байдуллақизи

5В011900-Шет тілі : екі шет тілі

2курс

 

3,71

 

3

Бабахан Жұлдызай Базарбайқызы

5В011900-Шет тілі : екі шет тілі

2курс

Өз еркімен оқудан шыққын

Анас Балжанат Исламдинқызы

5В011900-Шет тілі : екі шет тілі

2курс

 

3,66

Көпбалалы отбасынан

4

Жорабек Сандуғаш Әсембекқызы

5В011700-Қазақ тілі және әдебиеті, 2курс

Курстан курсқа қалдырылды

Жорабек Жансулу Болатбекқызы

5В011700-Қазақ тілі және әдебиеті, 2курс

3,76

 

5

Нуруллаева Альмира Кахраманқызы

5В010800-Денешынықтыру және спорт

2курс

Өз еркімен оқудан шыққын

Қашқын Бекзат Жангелдінұлы

5В010800-Денешынық- тыру және спорт

2курс

3,37

Жартылай жетім

6

Султанов Әліхан Темірұлы

5В010800-Дене шынықтыру және спорт

4курс

Қайта оқуға қалдырылды

Бейсембаева Қаламқас Нұрқасымқызы

5В010800-Дене шынықтыру және спорт

4курс

3,88

 

7

Алниязова Малика Сағатқызы

5В010700-Бейнелеу өнері және сызу

3-курс

Курстан курсқа қалдырылды

 

 

Сматулла Диана Әбдіәкімқызы

5В011900-Шет тілі : екі шет тілі

3курс

 

3,85

 

8

Көшкінбай Жадыра Серікқызы

5В012000-Кәсіптік оқыту

2курс

Қайта оқуға қалдырылды

Нұрақын Алина Талғатқызы

5В010500

Дефектология

2курс

3,61

 

9

Елшібек Қадырғали Ділдабекұлы

5В010900-Математика

2курс

Өз еркімен оқудан шыққын

Толыбай Айнур Нұржанқызы

5В010900-Математика

2курс

3,35

Көпбалалы отбасынан

10

Әшірбек Ақылбек Қуатбекұлы

5В011100-Информатика

2курс

Курстан курсқа қалдырылды

Қырғызбай Назерке Жасұзаққызы

5В060700-Ғылыми биология 2курс

3,77

 

11

Байзақ Нурдәулет Хұзаймаұлы

5В011100-Информатика

4-курс

Қайта оқуға қалдырылды

Икрам Жанат Әбдумажитқызы

5В011000-Физика, 4курс

3,31

 

12

Бегимов Мурат Жоламанович

5В011100-Информатика

4-курс

Қайта оқуға қалдырылды

Қадырбек Гульдана Нурғазықызы

5В011000-Физика, 4курс

3,48

 

13

Джуманова Адолат Хасанбаевна

5В011100-Информатика

4-курс

Қайта оқуға қалдырылды

Ариппаева Айнур Сейлбековна

5В010200-Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

4курс

3,64